Oversikt idrettslag

Ønsker ditt lag eller forening informasjon om søknadsfrister og annen nyttig informasjon fra Idrettsrådet?

Pass i tilfelle på å holde Terje Hopen i Sola Idrettsråd oppdatert på hvem som er ansvarlig/ kontaktperson.

Terje Hopen
Tilknytning: Sola BMX
Mobil nr.: 924 58 205
E-post: terje@ensign.no

Samlet oversikt over idrettslag i Sola kommune

KlubbKontaktE-postTlf.NettsideMedl.Klubbnr.Fadder
Bybergsanden Motocross KlubbToril Olsenpost@bsmx.no45214701bsmx.no149KL11240050Bernt Høyland
Grannes AktivitetslagSteinar Ulsnessteinar.ulsnes@lyse.net90798987
51655678
xKL11240067May Britt Våland
Hafrsfjord Squashklubbsquashhsk@gmail.com48126841hsklubb.com68KL11240009Terje Hopen
Havdur, IL Havdur FotballJon Thomas T Bjellandleder@fotball.havdur.no95942271havdur.no285 *totKL11240001Bernt Høyland
Havdur, IL Havdur HåndballSvend Egil Larsensel@elaco.no99219880havdur.no285 *totKL11240001Bernt Høyland
Havdur, IL idrettskolenVeronica Stangelandv_stangeland@hotmail.com94973930havdur.no285 *totKL11240001
Bernt Høyland
Havhesten UndervannsklubbArne Reinertsenhavhestenuvk@gmail.comhavhesten.org26KL11240002Kristian Oppedal
Havørn AllianseidrettslagMorten Saxvikmsx@statoil.com93425586havorn.org284 *totKL11240003Stine Finnesand
Havørn HåndballPer Heenhavorn.handball@gmail.com95940330havorn.org284 *totKL11240003Stine Finnesand
Havørn FriidrettRune Himhavorn.friidrett@gmail.com41207972havorn.org284 *totKL11240003Stine Finnesand
Havørn Gym & TurnforeningEli Christeli.christ@stavanger.kommune.no90766378havorn.org284 *totKL11240003Stine Finnesand
Havørn FotballStine Klosterstine@havorn-fotball.no98074699havornfotball.no284 *totKL11240003Stine Finnesand
HålandslagetMalin Schefstrømmalin.schefstrom@gmail.com93448361klubbinfo.no/halandslaget110KL11240004Bernt Høyland
Kolnes RytterklubbRanveig Lode Berntsenkolnes.hest@lyse.net48151912kolnesrytterklubb.webs.com164KL11240063Karine Sola Jordbrekk
Pingvin StupklubbInger Grødem Haraldseningh2010@hotmail.comstuping.no58KL11240039Kristian Oppedal
Sande SvømmeklubbHilding Aareskjoldpost@sande-svommeklubb.com90879276sande-svommeklubb.com126KL11240055Stine Finnesand
Sola BadmintonklubbBjørn Idar Friisenfeldtbjorn.friisenfeldt@lyse.net
bjorn@solatrykkeri.no
9159681327KL11240023Gunn Reidun T. Aaserød
Sola BMXMonica Solberg-Leinebø monica@leinebo.no92469775www.solabmx.no101KL11240065May Britt Våland
Sola BrettseilerforeningGeir Henangersola.brettseilerforening@gmail.com45666294220KL11240020Kristian Oppdal
Sola CykleklubbTor Helge Skrettingtor.helge.skretting@lyse.net97794648341KL11240028May Britt Våland
Sola FlyklubbThomas Hetlandjegerveien@gmail.comsolaflyklubb.no289KL11240053Terje Hopen
Sola Flystasjon FlyklubbHåvard Vetrhushavard.vetrhus@gmail.com40006220sffk.org32KL11240054Terje Hopen
Sola FotballklubbTorstein Haugepost@solafotball.nosolafotball.no680KL11240044Ørjahn Andersen
Sola FriidrettSteinar Sandviksteinar.sandvik@helgomeny.no9576635458KL11240043Terje Hopen
Sola Frisbee KlubbOve Wangsholmsolafrisbee@gmail.com92010855
51652441
solafrisbee.com63KL11240066Terje Hopen
Sola GolfklubbAndré Mortensenpost@solagk.no40767200solagk.no1700KL11240037Ørjahn Andersen
Sola HåndballklubbJohn Harald Kåseninfo@sola-hk.no90778605topphandball.no388KL11240045Terje Hopen
Sola TurnSiri Todnemmedlem@solaturn.no99226205solaturn.no776KL11240042Karine Sola Jordbrekk
Sola InnebandyklubbJarle Gimrejarlegimre@lyse.netsolaibk.no125KL11240017May Britt Våland
Sola MikroflyklubbMagne Giljegilje@giljes.no92458845smfk.org43KL11240061Terje Hopen
Sola PistolklubbFritz Gunnar Barøleder@solapk.no90509552solapk.no186KL11240006Ørjahn Andersen
Sola SvømmeklubbTone Flikkerudtone@flikkerud.no40412446solask.no261KL11240007Ørjahn Andersen
Sola Taekwon-Do KlubbEgil Svendsrudegil.svendsrud@lyse.net92662494sola.ntkd.no144KL11240021Gunn Reidun T. Aaserød
Solastranden GolfklubbEgil Reimersstyreleder@solastranden.no90047814solastranden.no778KL11020075Ørjahn Andersen
Våganes FKStefan Blanckertleder@vaaganesfk.no93447537våganesfk.no260KL11240012May Britt Våland
Sola RideklubbAnne Liv Kantalkant@statoil.com41636900solark.webs.com66KL11240072Karine Sola Jordbrekk
Sola BaseballklubbStig Jarl Melingsolabaseball@gmail.com90751729KL11240076
May Britt Våland
Sola JudoklubbAdrian Borsuksolajudo@gmail.com93950353solajudo.noKL11240077
Terje Hopen
Sola KarateklubbRichard LarsenRichard_larsen@icloud.com465 09 256solakarateklubb.noKL11240019
Terje Hopen
Sola Tempo Triathlon klubbØyvind Engsetoeegset@online.no46807699May Britt Våland
Havhesten undervannsklubbArne Reinertsenhavhestenuvk@gmail.comhavhesten.orgGunn Reidun T. Aaserød
Sola HelsesportslagÅsa V. Aanestadsola.helsesportslag@gmail.com90939730Karine Sola Jordbrekk
Sola SkateklubbBernt Høylandbernt.hoyland@sola.kommune.noBernt Høyland

*tot = totalt anntall medlemmer per idrettslag.

Kort om Sola idrettsråd

  • Sola idrettsråd har totalt 8258 medlemmer.
  • Sola idrettsråd består av totalt 41 idrettslag.